BANKI

Naszym Klientom polecamy najlepsze propozycje z oferty ponad 25 banków. Każdy jest przez nas traktowany indywidualnie. Analizujemy sytuację oraz potrzeby i na tej podstawie dobieramy właściwy produkt uzależniony od możliwości i preferencji naszego Klienta. Dzięki wyrobionym przez lata kontaktom oraz dzięki wiedzy, znajomości rynku i ukształtowanym na bazie zdobytego doświadczenia wachlarzem argumentów, nasze oferty są najczęściej lepsze niż te uzyskane przez klienta bezpośrednio w banku. Wykorzystujemy wszelkie możliwości do wynegocjowania dla naszego klienta najlepszej możliwej oferty.

FIRMY UBEZPIECZENIOWE

Mając na uwadze dobro i wygodę naszego klienta zatroszczyliśmy się także o współpracę w zakresie ubezpieczeń. Zapewniamy w ten sposób bezpieczeństwo transakcji kredytowych oraz na życzenie klienta oferujemy najtańsze ubezpieczenie na życie, nieruchomości i inne.

TOWARZYSTWA INWESTYCYJNE

Dla uzupełnienia naszej oferty i zabezpieczenia finansowego naszych klientów na przyszłość, podjęliśmy współpracę z Towarzystwami Funduszy Inwestycyjnych. Programy oszczędnościowe to dziś dobry sposób, aby systematycznym i niewielkim wysiłkiem finansowym odłożyć na swoją emeryturę, studia dzieci czy wymarzone wakacje.

RYNEK NIERUCHOMOSCI

Współpraca z deweloperami, firmami budowlanymi oraz agencjami nieruchomości pozwala usprawnić proces kredytowy, kompletowanie dokumentacji i redukuje do minimum zaangażowanie samego Klienta.

OFERTA WSPÓŁPRACY

Aby zostać naszym partnerem nie trzeba zakładać własnej działalności, ani rezygnować z dotychczasowego zajęcia. Wystarczy podpisać z nami umowę i przekazywać naszą wizytówkę lub nr telefonu. Zapraszamy do współpracy!

Copyright © 2012 InterFinanse Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja: Paweł Pepel