Firma InterFinanse pomogła mi uzyskać kredyty hipoteczne na zakup działki, budowę domu a w późniejszym czasie refinans kredytu hipotecznego na bardzo korzystnych warunkach. Bardzo cenie profesjonalizm opiniowanej firmy i jakość oferowanej usługi. Z pewnością InterFinanse jest rzetelną i uczciwą firmą. Jak każdy wie w dzisiejszych czasach zadowolony klient to najlepsza reklama. Jestem w pełni zadowolona i usatysfakcjonowana z obsługi i wiem, że w przyszłości będę dalej korzystać i polecać firmę InterFinanse.

Agnieszka Grabowska

Z firmą Pani Anety Łuczak współpracuję od wielu lat. Jestem bardzo zadowolony z naszego współdziałania. Zarówno Pani Aneta jak i osoby z współpracujące z firmą Pani Anety są profesjonalne oraz wykazują się dużą dbałością o interesy Klienta. Zależy im zawsze na sprawnym i korzystnym dla Klienta sfinalizowaniu umowy kredytu.

Marek Wodzyński
Kierownik Oddziału
Bank Pekao S.A. Pruszcz Gdański ul. Kossaka 1

Współpracę z p. Anetą Łuczak oraz p. Grzegorzem Pieńkowskim z firmy InterFinanse rozpoczęliśmy jakiś czas temu od kredytu mieszkaniowego, którego zdobycie po wizytach w bankach jawiło nam się w czarnych kolorach. Dzięki nim od blisko roku mieszkamy już na swoim, a ich doradztwo okazało się nieocenione przy zawiłości kredytów hipotecznych oraz całej papierologii. Dzisiaj nadal korzystamy z ich usług oraz bez skrupułów polecamy je naszym znajomym.

Joanna i Paweł Pepel

Współpracuje z panią Anetą Łuczak od 2009 roku najpierw pracując w Raiffeisen Bank Polska następnie z pracując Nordea Bank Polska.Jestem bardzo zadowolona z tej współpracy, Pani Aneta jest osobą profesjonalną, dbającą o swoich klientów, negocjującą dla klientów jak najlepsze warunki cenowe kredytów.Mogę też bardzo pozytywnie wypowiedzieć się jako klient biura, powierzyłam pani Anecie załatwienie mojego kredytu osobistego - z pełnym sukcesem i profesjonalną obsługą. Szczerze polecam korzystanie z jej usług.

Elżbieta Kubicka

Jako długoletni pracownik Banku miałam okazje wspołpracować z wieloma pośrednikami finansowymi. Pierwszy raz mam przyjemność współpracować z prawdziwymi profesjonalistami, rzetelnymi a przede wszytkim uczciwymi. Cenie sobie przemiły a zarazem kontretny kontakt. W tych trudnych dla sektora finansowego czasach firma wychodzi na przeciw oczekiwaniom klienta korespondując ze zmianiającymi się wymaganiami rynku. Kontynuuje współpracę i gorąco polecam.

Karolina Jackiewicz

Na swojej drodze do sfinalizowania mojego kredytu spotkałam wielu doradców finansowych,którzy(niestety) nie podołali doprowadzić mojej sprawy do pozytywnego zakończenia dopóki nie trafiłam pod opiekę doradcy finansowego Pani Anety Łuczak.
Pani Aneta swoją osobą zapewnia rzetelność,fachowość oraz pełny profesjonalizm i skuteczność. Jest zaangażowana w sprawy klienta(czasami bardzo trudne) podchodząc do nich w sposób indywidualny. Jestem zadowolona z usług świadczonych przez Panią Anetę tym bardziej,iż znalazły one swój pozytywny finał i otrzymałam kredyt hipoteczny.
Dziękuję bardzo mojemu doradcy a innym rekomenduję z czystym sercem i sumieniem osobę Pani Anety Łuczak.

Katarzyna Słowikowska

Jesteśmy bardzo zadowoleni z profesjonalizmu i rzetelności Pana Grzegorza Pieńkowskiego. Pan Grzegorz jest dyspozycyjny, utrzymuje stały kontakt z klientem - odbiera telefony lub szybko oddzwania, punktualnie stawia się na umówione spotkania. Przyznanie nam kredytu zostało załatwione sprawnie i szybko. Pan Grzegorz odpowiadał na nasze pytania, tłumaczył wątpliwości. Wspólnie wybraliśmy najlepsze rozwiązanie po przeanalizowaniu naszej sytuacji finansowej. Pan Grzegorz jest słowny – wywiązuje się ze swoich zadań i zobowiązań na czas. Jest życzliwy i kompetentny.

Marta i Adam Komosińscy

Polecam usługi tego biura, fachowe doradztwo, profesjonalna obsługa i szybkie załatwienie kredytu.

Katarzyna Popławska

Copyright © 2012 InterFinanse Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja: Paweł Pepel